Головна » 2019 » Серпень » 16 » Global Teacher Prize Ukraine 2019: стали відомі імена ТОП-50 найкращих учителів України
23:35
Global Teacher Prize Ukraine 2019: стали відомі імена ТОП-50 найкращих учителів України
 
Потрапила до топ-50 :)
 

 

ТОП-50 фіналістів оголосила престижна премія Global Teacher Prize Ukraine. Імена найкращих вчителів України в прямому ефірі на Facebook-сторінках премії та «Освіторії» назвали директорка з розвитку Оленка Северенчук і контент-менеджерка Юлія Чернова. Подаємо імена переможців за абеткою.

 

 

Анжела Артюшенко — Алгебра, Геометрія, Інформатика, Математика
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 112, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область

 

 

Тетяна Бак — Фізика
Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10, м. Бахмут, Донецька область

 

 

Ігор Баранов — Інформатика
Житомирська міська гуманітарна гімназія № 23 ім. М. Очерета, м. Житомир

 

 

Вікторія Бартюк — Трудове навчання
Новопечерська школа, м. Київ

 

 

Наталія Бойко — Українська мова і література
Міжнародна школа «Глобус», ліцей «Інтелект», м. Київ

 

 

Наталія Бойко — Біологія, Екологія, Економіка, Основи здоров`я, Природознавство
Жоравський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів — ДНЗ (ясла-садок), с. Годунівка, Яготинський район, Київська область

 

 

Людмила Булигіна — Інформатика, Технології
Політехнічний ліцей КПІ, м. Київ

 

 

Лідія Бурлака — Англійська мова, Німецька мова
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням англійської мови,
м. Горішні Плавні, Полтавська область

 

 

Іван Верещака — Інформатика, Класний керівник
Чулаківський заклад повної загальної середньої освіти, Чулаківка, Херсонська область

 

 

Олена Гальвіцька — Вчитель початкових класів,
ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24 ім. М. Конопницької, м. Львів

 

 

Олександра Гартфіль — Алгебра, Геометрія, Математика
Макарівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей», смт. Макарів, Київська область

 

 

Світлана Гасяк — Французька мова
Млинівська гуманітарна гімназія, селище Млинів, Рівненська область

 

 

Ніна Годована — Фізика
Харківський коледж Державного університету телекомунікацій, м. Харків

 

 

Наталія Горнюк — Хімія
Гімназія № 31 гуманітарно-естетичного профілю, м. Чернігів

 

 

Ірина Горобченко — Зарубіжна література, Українська мова і література
Кременчуцький ліцей № 10 «Лінгвіст», м. Кременчук, Полтавська область

 

 

Наталія Гутарук — Англійська мова
Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Січовий колегіум» ЗОР, м. Запоріжжя

 

 

Елла Даниліна — Технології, Трудове навчання
Українська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 Селидівської міської ради, м. Українськ, Донецька область

 

 

Наталія Довгополюк — Вчитель початкових класів
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня села Мстишин Луцького району Волинської області, село Вербаїв, Волинська область

 

 

Олександр Думишинець — Інформатика
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 129 з поглибленим вивченням англійської мови, м. Київ

 

 

Василь Дяків — Всесвітня історія, Історія України, Основи здоров`я, Громадянська освіта
Заліщицька державна гімназія, м. Заліщики, Тернопільська область

 

 

Надія Жуган — Географія, Економіка
Городищенський економічний ліцей, м. Городище, Черкаська область

 

 

Тарас Ільчук — Кларнет як спеціальний інструмент
Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат ім. С. Крушельницької, м. Львів

 

 

Наталя Кідалова — Англійська мова, Українська мова і література
Мелітопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 23, м. Мелітополь, Запорізька область

 

 

Маріанна Климчук — Музичне мистецтво, Англійська мова
Долішньошепітський НВК, село Долішній Шепіт, Вижницький район, Чернівецька область

 

 

Валентина Кодола — Всесвітня історія, Історія України, Правознавство
Шендерівський НВК, с. Шендерівка, Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область

 

 

Катерина Корзун — Всесвітня історія, Історія України, Людина і світ, Правознавство, Українська мова і література
Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23, м. Нікополь, Дніпропетровська область

 

 

Наталія Кривко — Алгебра, Геометрія, Інформатика
Полтавська гімназія № 33, м. Полтава

 

 

Анна Мальована — Інформатика
Чернігівський ліцей № 22, м. Чернігів

 

 

Тетяна Матощук — Математика
Хмельницька гімназія № 1 імені Володимира Красицького, м. Хмельницький

 

 

Світлана Меркулова — Англійська мова
Ірпінська спеціалізована школа № 2 з поглибленим вивченням економіки та права, м. Буча, Київська область

 

 

Оксана Мироняк — Англійська мова
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, м. Охтирка, Сумська область

 

 

Олена Науменко — Англійська мова
Черкаська гімназія № 31, м.Черкаси

 

 

Олег Орлянський — Фізика
Ліцей інформаційних технологій, м. Дніпро

 

 

Аліса Павлюк — Вчитель початкових класів
Івано-Франківська загальноосвітня школа І ступеня № 26, м. Івано-Франківськ

 

 

Олена Павлюк — Математика, Алгебра, Геометрія
Креативна міжнародна дитяча школа, м. Львів

 

 

Наталя Пашковська — Вчитель початкових класів
Костопільський НВК «ЗОШ І ст. — гімназія ім. Т. Шевченка», м. Костопіль, Рівненська область

 

 

Ірина Петренко — Англійська мова
Розівська ЗОШ № 1, смт Розівка, Запорізька область

 

 

Сергій Петрович — Класний керівник, Технології, Інформатика
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16, (також працює у Вінницькому коледжі НУХТ), м. Вінниця

 

 

Юлія Плющ — Вчитель початкових класів
Костопільський НВК «ЗОШ І ст. — гімназія ім. Т.Шевченка», м. Костопіль, Рівненська область

 

 

Михайло Растьогін — Астрономія, Фізика
Херсонський фізико-технічний ліцей при Херсонському національному технічному університеті та Дніпровському національному університеті, м. Херсон

 

 

Тетяна Рудас — Економіка, Людина і світ, Музичне мистецтво, Основи здоров`я
Маріупольська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 37, м. Маріуполь, Донецька область

 

 

Вікторія Силенок — Всесвітня історія, Історія України, Правознавство
Новгород-Сіверська державна гімназія імені К. Ушинського, м. Новгород-Сіверський, Чернігівська область

 

 

Леся Сич — Зарубіжна література
НВК № 1 м. Немирова, село Гостинне, Немирівський район, Вінницька область

 

 

Яніна Сівакова — Англійська мова
Britannica School, м. Київ

 

 

Олег Слушний — Інформатика
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20, м. Вінниця

 

 

Людмила Таболіна — Класний керівник, Українська мова і література
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 73, м. Харків

 

 

Зоряна Тихойко — Всесвітня історія, Історія України, Людина і світ, Правознавство, Художня культура
Ліцей «Європейський», м. Львів

 

 

Світлана Трофимчук — Англійська мова
Луцька гімназія № 18, м. Луцьк

 

 

Майя Тутаєва — Математика
Хмелівське НВО, село Хмельове, Маловисківський район, Кіровоградська область

 

 

Ірина Фокіна — Основи здоров`я, Трудове навчання
Херсонський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад — загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» № 8, м. Херсон

 

 

Оксана Хомич — Учитель початкових класів
Новопечерська школа, м. Київ

 

 

Еліна Шевченко — Англійська мова
Середня загальноосвітня школа № 9, м. Київ

 

 

Леся Шевчук — Вчитель початкових класів
Хмельницький навчально-виховний комплекс №31, м. Хмельницький

 

 

Олена Шпаковська — Вчитель початкових класів, Образотворче мистецтво
Карпатська школа № 16, селище Карпати, Перевальський район, Луганська область

 

 

Анастасія Ярова — Англійська мова
Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 51, м. Маріуполь, Донецька область

Переглядів: 63 | Додав: uthitel | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]